dc. 22

novembre 2017

Edició 4094 - Any X



Notícia

PRETEMPORADA: Alpicat 4 IHC 5 / Lleida venç a Porto i Oliveirense

28 de setembre de 2017
  • Noticia foto

    Els tècnics ho provaran tot per estar al màxim aquesta temporada

    Foto: Dani Fernández

Com cada final d'estiu, els equips d'hoquei es comencen a moure. Aquí recollirem tots els partits amistosos que trobeu. Ens doneu un cop de mà? Masculí, femení, categories diverses...

*Dissabte 26 d'agost de 2017

Triangular de Tordera

*Divendres 1 de setembre de 2017

Igualada Calaf Grup - CE Noia Freixenet 4-2 Crònica
FC Barcelona - CH Palafrugell 4-1

*Dissabte 2 de setembre de 2017

Torneig Roger Garlisi a Aix-Les-Bains:
-Aix Les Bains - Palau de Plegamans, 16.15 h
-Palau de Plegamans - Villejuif 2-3
11è Torneig Ciutat d'Olot: CH Olot Snsible - CP Vic 5-6
CP Voltregà - Arenys de Munt, 21 h
Vilanova B (F) - Igualada (F) 5-6

*Diumenge 3 de setembre de 2017

Torneig Roger Garlisi a Aix-Les-Bains:
-Aix Les Bains - Palau de Plegamans, 9.15 h
-Tercer i quart lloc, 13.30 h
-Final, 14.45 h

*Dimarts 5 de setembre

CH Caldes Recam Làser - HP Tona 5-3 Vídeo-resum

*Dijous 7 de setembre

37è Torneig Ciutat d'Igualada

*Divendres 8 de setembre

37è Torneig Ciutat d'Igualada
PRESENTACIÓ CH MATARÓ: Mis Iberica Mataró - CP Folgueroles 5-5

*Dissabte 9 de setembre

Torneig Asturhockey (dies 9 i 10): Biarritz - Asturhockey 5-8
Enrile PAS Alcoi – Liceo 4-6
Liceo – Biarritz 8-3
Asturhockey – Enrile PAS Alcoi 1-3
Biarritz – Enrile PAS Alcoi 1-6
Asturhockey - HC Liceo 4-5
37è Torneig Ciutat d'Igualada
25è Torneig de la Verema - Memorial Jaume Mitjans: CP Vilafranca - HP Alpicat 2-6
CP Alcobendas - Alameda de Osuna, 12.30 h
Noia Freixenet - Calafell 5-4

*Diumenge 10 de setembre de 2017

CP Alcobendas - CP Rivas 4-1
37è Torneig Ciutat d'Igualada
25è Torneig de la Verema - Memorial Jaume Mitjans

*Dilluns 11 de setembre de 2017

XI COPA MONESTIR:
-Sant Cugat (F) - Catalunya (F) 2-7
-Sant Cugat (M) - Catalunya (M) 3-6

*Dimecres 13 de setembre de 2017

CE Arenys de Munt - Mataró 0-3

*Dijous 14 de setembre de 2017

CH Girona - Hockey Trissino, 20 h

*Divendres 15 de setembre de 2017

CP Taradell - Hockey Trissino 3-9

*Dissabte 16 de setembre de 2017

Torneig de l'RC Jolaseta:
-Benfica B - Asturhockey 3-1
-Jolaseta - Alcobendas 2-5
-Benfica B - Alcobendas 4-2
-Jolaseta - Asturhockey 0-4
Noia Freixenet - Trissino 4-0
CH Caldes Recam Làser - Enrile PAS Alcoi 8-1 Vídeo-resum

HP ALpicat - ICG Software Lleida 4-6
XXXII Torneig Dona Marinera

*Diumenge 17 de setembre

Torneig de l'RC Jolaseta:
-Alcobendas - Asturhockey 3-2
-Jolaseta - Benfica B (victòria del Benfica B)
CLASSIFICACIÓ FINAL: 1.Benfica B; 2.Alcobendas; 3.Asturhockey; 4.Jolaseta
XXXII Torneig Dona Marinera

*Dimarts 19 de setembre

CHP Sant Feliu de Codines - CH Caldes Recam Làser 3-6
ICG Software Lleida - CE Vendrell 3-3

*Divendres 22 de setembre

TORNEIG INTERNACIONAL SOLVERDE:
- Semifinal 1: FC Porto - ICG Software Lleida 6-7 (El partit acaba 5 a 5 i el Lleida guanya 1 a 2 als penals)
- Semifinal 2: AA Espinho - UD Oliveirense 6-7
TORNEIG EUROCIDADE
- Semifinal 1: AD Valongo - HC Liceo 5-7
- Semifinal 2: Valença - Sporting CP (guanya Sporting)
CP Vic - CH Caldes Recam Làser 1-1

*Dissabte 23 de setembre

TORNEIG INTERNACIONAL SOLVERDE:
- Tercer i quart lloc: FC Porto - AA Espinho 3-2
- Final: ICG Software Lleida - UD Oliveirense 3-0
TORNEIG ALCOBENDAS:
-Jolaseta – Rivas 2-9
-Reicomsa Alcobendas – Jolaseta 6-2
TORNEIG EUROCIDADE
- Tercer i quart lloc:AD Valongo – HC Valença 9-5
- Final: HC Liceo – Sporting CP 4-2
Alpicat - Igualda HC 4-5

*Diumenge 24 de setembre

TORNEIG ALCOBENDAS:
Reicomsa Alcobendas – Rivas 1-1

*Dimarts 26 de setembre

Cafès Novell CP Vilafranca Capital del Vi - Oliveirense 2-7

*Dimecres 27 de setembre

Noia Freixenet - Oliveirense, 21 h

*Dijous 28 de setembre

CH Caldes Recam Làser - ICG Software Lleida, 21 h

*Dissabte 30 de setembre de 2017

Presentació Asturhockey: Asturhockey - Jolaseta

  • Font: OKCAT

okcat.cat - ok@okcat.cat - v. 3.6 beta